bloger, Power Coffe, výživa, zdravá strava, jedlo, chudnutie, káva, praženie kávy, pražiarne, výživový poradca, tréner životosprávy, tréning, produktivita, kvalita života

Vložiť video na stránku
Share on facebook Share on twitter Share on linkedin Share on google+ Share this

Dušan Plichta

Bloger a zakladateľ Power Coffee

„Vždy bolo mojim snom niečo vlastné realizovať. Tá cesta nie je ľahká. Mal som veľa nápadov a stále to nejako stroskotalo. Postupne som začal robiť to, čo milujem a to je práca s jedlom, s výskumom a istým objavovaním vecí, ako by mohli fungovať.“ Mladým ľuďom odkazuje, aby nezanedbávali svoju životosprávu, venovali sa športu, veľa čítali, naučili sa kriticky myslieť a keď sa pustia do niečoho vlastného, aby veci realizovali a až potom vyhodnocovali.

Dušan, ako bloger odhaľuje pravdivé skutočnosti zo sveta zdravého stravovania, kávy a tréningu. Prináša inšpirácie a postupné kroky na zlepšenie kvality života vďaka kontrole nad vlastným telom, mysľou a rozhodovaním. Blog má v súčasnosti viac ako 10 000 čitateľov, ktorí si aj vďaka experimentovaniu a zavádzaniu odporúčaní do každodenného života, zvýšujú vlastnú produktivitu, kondíciu a pevné zdravie.

11 Pracovných ponúk na túto pozíciu
(zdroj: profesia.sk)