počítačové aplikácie, mobilné aplikácie, Java, zdrojový kód, technická podpora, developer, softvér, programovací jazyk, www stránky, internetové stránky, softvérová aplikácia, klient, projekt

Vložiť video na stránku
Share on facebook Share on twitter Share on linkedin Share on google+ Share this

Tomáš Valkovič

JAVA softvérový vývojár, Accenture

Vyštudoval ekonómiu v Prahe. Pracoval v štátnej správe, ale nebol spokojný. Prihlásil sa na dvojročné štúdium Aptech Europe v oblasti vývoja softvéru . V rámci neho absolvoval aj online program Accenture Open Education, kde sa naučil programovať v JAVA skripte. Od Augusta 2013 pracuje na pozícii sofvérového inžiniera v spoločnosti Accenture. Mladým ľuďom odkazuje: „Nedajte sa odradiť prvými neúspechmi pri hľadaní si pracovného miesta a nebojte sa absolvovať rekvalifikačný kurz a tým zvýšiť svoje šance na trhu práce.

Java softvérový vývojár pracuje na vývoji počítačových, mobilných a internetových aplikácií. Posudzuje možné riziká a technické problémy vyplývajúce s požiadaviek klientov. Vytvára technické špecifikácie a odovzdáva vykonanú prácu testerom na otestovanie. Zisťuje a opravuje bezpečnostné chyby v zdrojovom kóde. Odovzdáva dokončené aplikácie zadávateľovi. Poskytuje technickú podporu klientom.

Accenture - IT v kurze

30 Pracovných ponúk na túto pozíciu
(zdroj: profesia.sk)